O NAS
facebook

O NAS

AKADEMIA WNĘTRZ EWA ROMANOW-GŁOWACKA

jest Niepubliczną Placówką Oświatową, posiadającą wpis do Ewidencji Placówek Niepublicznych prowadzonej przez Wydział Oświaty Urzędu Miasta Wrocławia.

Placówka umożliwia uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych. Przedmiotem działalności jest organizowanie oraz prowadzenie kursów i szkoleń z zakresu projektowania wnętrz mieszkalnych oraz home stagingu (przygotowanie nieruchomości do sprzedaży).

Warunkiem otrzymania zaświadczenia o ukończonym kursie jest uczestnictwo w zajęciach oraz przygotowanie i zaliczenie projektu wnętrza mieszkalnego. Słuchacze przed zakończeniem kursu piszą test, który jest podsumowaniem wiedzy z całego programu nauczania.

Temat zaliczeniowy: projekt wnętrza mieszkalnego, realizowany był w udostępnionych słuchaczom, apartamentach SKY TOWER. Mamy zrealizowane apartamenty w Sky Tower w ramach szkolenia w Akademii Wnętrz. Obecnie Słuchacze pracują nad koncepcją aranżacji apartamentu w MARINIE III udostępnionym przez firmę Topacz Investements przy współpracy z Jot-Be Nieruchomości.

Siedziba placówki znajduje się w kompleksie biurowo-usługowym FABRYCZNA OFFICE PARK przy ulicy Wagonowej 2c/2 we Wrocławiu. Sale szkoleniowe i komputerowe umieszczone są w budynku biurowym o klasie A, która świadczy o najwyższej jakości i nowoczesności. Zapewniamy bezpłatny parking przed budynkiem i catering kawowy.

Kursy projektowania wnętrz – cele:

Celem kursów jest uzyskanie podstawowych wiadomości o projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz zdobycie umiejętności zastosowania wiedzy w realizacji własnych koncepcji plastycznych. Kształcenie w zakresie projektowania wnętrz, jest poszerzeniem zainteresowań i wiedzy w oparciu o autorskie programy nauczania, opracowane przez doświadczonych wykładowców-praktyków, którzy przekazują wiedzę w sposób rzeczowy i twórczy, angażując grupę do aktywnej i kreatywnej pracy.

Nasza Akademia Wnętrz posiada w pełni wyposażone sale konferencyjne, które spełniają różne funkcje, w zależności od programu kursu.

Poszerzyliśmy program o warsztaty branżowe, które realizowane są w ciągu tygodnia, w godzinach popołudniowych. Warsztaty dotyczą tematów: projektowania łazienek, kuchni oraz technik malarskich przy współpracy z firmami branżowymi. Uczestnictwo nie jest wymagane, stanowi formę uzupełnienia kursów weekendowych.

Uczestnicy kursu mają możliwość bezpośredniego kontaktu z firmami partnerskimi branży wyposażenia wnętrz, które zapewniają Słuchaczom materiały niezbędne w pracy projektowej. W tym celu każdy z uczestników naszych kursów otrzymuje pakiet materiałów, które dotyczą wykończenia przestrzeni wnętrzarskiej, tj. próbniki produktów, wzorniki, komplety materiałów wnętrzarskich, katalogi płytek ceramicznych, armatury sanitarnej, próbniki kolorystyczne technik ściennych, tkanin i wiele więcej. Uczestnik kursu po szkoleniu otrzymuje Certyfikaty, sygnowane przez firmy w zakresie uzyskania wiedzy technicznej .