Instagram

Opinie naszych klientów

"Profesjonalizm, wiedza, komunikatywność"

W tych trzech słowach można opisać to z czym się spotkałam na kursie w Akademii Wnętrz.
Zdobyta wiedza rozszerza horyzonty myślowe i przygotowuje do samodzielnego działania w sposób lekki, interesujący i w bardzo przyjaznej atmosferze.
Poza tym zdobyte kontakty branżowe, rozeznanie na rynku materiałowym są doskonałym wprowadzeniem do zawodu projektanta wnętrz.

Polecam kurs wszystkim którzy chcą wejść do świata designu i tworzyć niezwykle wnętrza i przestrzenie, a w ten świat wprowadzi was niezwykły człowiek i pedagog, Ewa Romanow-Głowacka.

Edyta Pawłow

... Kurs Ewy Romanow-Głowackiej łączy w sobie dwa ważne elementy: profesjonalizm i dobrą, wręcz przyjacielską atmosferę. Zajęcia przygotowane są z precyzją, a wiedza przekazywana w swobodny sposób pozwala na rozwój zarówno początkującym, jak i doświadczonym już w branży projektowania wnętrz. Różnorodność prowadzenia zajęć powoduje, że nie ma znużenia, a informacje przyswajane są z lekkością. Wykładowcy są wszechstronni i kompetentni. Ewa Romanow-Głowacka swoją osobowością i zaangażowaniem sprawia, że projektowanie wnętrz staje się sztuką, a każdy z uczestników ważnym człowiekiem. Ten kurs to nie tylko wiedza, ale też szeroka baza kontaktów z ludźmi, firmami, które towarzyszą i wspierają projektantów wnętrz na zawodowej ścieżce. Szczerze polecam to miejsce dla rozwoju umiejętności projektowania wnętrz i dla rozszerzenia życiowych horyzontów.

napisała Anna Wyszkoni

…byłam, uczestniczyłam. Zmieniłam sposób myślenia... Poszerzyłam warsztat pracy... Zapraszam szczególnie architektów inżynierów - to niesamowite jak może zmienić się sposób projektowania bryły budynku jeśli patrzy się z perspektywy użytkownika i wnętrza. To już nie tylko funkcja, forma, konstrukcja - ale także ogromna masa detali, które powodują że w domu dobrze się mieszka…

napisała Małgorzata Gorajska-Zaleska, absolwentka Politechniki Wrocławskiej

…pasją do projektowania wnętrz zaraziłam się podczas możliwości udziału w kursie, projektowania wnętrz, zorganizowanym przez Akademię Wnętrz Ewy Romanow-Głowackiej we Wrocławiu. Tam pod okiem profesjonalnej kadry i osób związanych z branżą projektową i designerską, udało mi się zrealizować swoje pierwsze projektyJ

Dzięki uczestnictwu w kursie, miałam okazję poznać od podstaw teoretyczny i praktyczny wymiar sztuki użytkowej. Podczas kursu nauczyłam się, w jaki sposób można zaaranżować przestrzenie mieszkalne, na potrzeby klienta, w kontekście odpowiednich narzędzi i z wykorzystaniem najbardziej istotnych wiadomości.

napisała Anna Zarzycka absolwentka ASP we Wrocławiu

... jestem bardzo zadowolona z udziału w 2 kursach: Home Staging i Projektowania Wnętrz. Początkowo nie mogłam się zdecydować, który kurs wybrać i uczestniczyłam w dwóch. Wiedza obu kursów świetnie się uzupełnia. Szczególnie ważne były dla mnie szkolenia branżowe, podczas których otrzymaliśmy profesjonalne materiały do pracy, a przede wszystkim bezcenną praktyczną wiedzę w zakresie projektowania wnętrz. Uważam, że przekazywana wiedza zawsze powinna być podparta praktyką. Ja zdobytą wiedzę od razu zastosowałam w praktyce, ponieważ wykończyłam i umeblowałam apartament, który po tygodniu wynajęłam. Klienci nie szczędzili komplementów, na temat aranżacji i wykończenia. Także nauka nie poszła w las. Szczerze polecam zarówno kurs Home Stagingu jak i kurs Projektowania Wnętrz...

napisała Dorota Wróblewska, pośrednik nieruchomości, prokurent i współwłaściciel prestiżowego biura Jot-Be Nieruchomości we Wrocławiu

Serdecznie polecam kurs i Akademię Pani Ewy. Dużo bardzo praktycznych informacji z zakresu projektowania wnętrz, doboru producentów, materiałów. Dobra baza dla każdego, kto chce rozpocząć pracę w tym kierunku a dla projektantów solidne uzupełnienie informacji

napisała Alicja Zofia Pustelnik, absolwentka Wydziału Architektury PWr we Wrocławiu oraz Brandenburskiego Uniwersytetu Technicznego w Cottbus, Niemcy

… Ostatnio przydarzyła mi się fantastyczna przygoda trochę przypadkiem, a trochę z ciekawości trafiłam na kurs projektowania wnętrz, a zamierzałam uczestniczyć w kursie Home Stagingu w Akademii Wnętrz, który w fantastyczny sposób organizuje i prowadzi Pani Ewa Romanow-Głowacka. Projektowanie i aranżacja wnętrz, projektowanie mebli to mój sposób na życie, od wielu lat temat mi dobrze znany, wokół którego toczy się moje codzienne życie i praca, a jednak zapisałam się na kurs, i było to fantastyczne przeżycie. Kurs pozwolił mi spojrzeć na wiele zagadnień z zupełnie innej strony, poznać je jak by na nowo, przypomnieć sobie genezę i uświadomił jaka to dla mnie frajda pracować z ludźmi. Poznałam też wiele osób z branży projektowej, designerów, kreatorów naszych czasów wspaniałych wykładowców z renomowanych uczelni, którzy z prawdziwą pasją dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, oraz osoby które brały udział w tym kursie zafiksowanych na nowy początek na zmianę w życiu na poszerzanie swojej pasji i zgłębianie tematu. Był to dla mnie prawdziwy powiew świeżości na każdym kroku zarażali entuzjazmem i radością, którą czerpali ze swej nowej pasji. W pracy projektanta najfajniejsze jest to, że nieustanna myśl pozostawia trwały ślad w przestrzeni . Lubię pokazywać, że prawdziwe piękno zawarte jest w prostocie, a najlepszą inspiracją jest natura. Dopiero kiedy projekt jest naprawdę skończony, ubrany w detale, kiedy patrzę i widzę, że wszystko jest na swoim miejscu, mam poczucie spełnienia i ulgi … kolejne wypuszczone w świat dziecko zaczyna żyć swoim życiem i nieważne czy jest to mała łazienka czy duży hotel radość jest zawsze taka sama... .

napisała Izabela Kowalczyk

Moja przygoda zaczyna się już w liceum, szukałam drogi , którą miałam iść. Wówczas zdecydowałam się na Architekturę krajobrazu, skończyłam ją ale ciągle czegoś mi brakowało. . Minęło kilka lat od zakończenia studiów, w między czasie pracowałam, wyjazd do Japonii . . . I cały czas szukałam inspiracji. Szukałam, szukałam i w końcu natrafiłam na stronę o projektowaniu wnętrz, zainteresowała mnie. Zobaczyłam, że kurs się już rozpoczął ale pomyślałam : nie zaszkodzi zadzwonić i zapytać się o kolejną edycję. Tak też zrobiłam. Okazało się, że mogę dołączyć do grupy. Pomyślałam to musi być przeznaczenie. . . I tak stałam się absolwentką szkoły Ewy Romanow Głowackiej. Kurs okazał się strzałem w dziesiątkę. Zajęcia kreatywne i energetyczne. Pani Ewa to dynamiczna, pełna pasji i zaangażowania kobieta. Do tej pory zastanawiam się skąd czerpie energię ? Każde zajęcia to była nowa porcja wiedzy, wiedzy technicznej i kreatywnego myślenia. Poza tym szereg zajęć fakultatywnych Grohe, Tikkurila, Chors, Zehnder wyjazd do fabryki Tubądzin, do Bluma. Na każdym etapie Pani Ewa wspiera i podnosi na duchu. U mnie była iskrą, która rozpaliła pożar i tak powstało Fresh Mint studio. Szkoła Ewy Romanow Głowackiej a właściwie sama osoba Ewy obudziła mnie i pozwoliła działać, robić to co się kocha i nie bać się, tylko iść do przodu... .

napisała Martyna Graczyk, absolwentka Architektury krajobrazu

Kurs w Akademii Wnętrz ukończyłam z wyróżnieniem w 2019 roku. Zdobyta podczas kursu wiedza i pozyskane umiejętności, pozwoliły mi na rozpoczęcie działalności z zakresu projektowania wnętrz, tuż po jego zakończeniu. I pomimo iż, w międzyczasie ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu aranżacji wnętrz, to niewątpliwie wiedza zdobyta podczas kursu, była nieoceniona i absolutnie pomocna w rozpoczęciu działalności i pokierowaniu mnie do miejsca, w którym się obecnie znajduję. Wkrótce miną 4 lata od rozpoczęcia mojej działalności, mogę pochwalić się już blisko setką wykonanych projektów. Mogę z całym przekonaniem stwierdzić, iż stało się to możliwe nie tylko dzięki wiedzy merytorycznej przekazanej mi podczas kursu, ale w dużej mierze dzięki wielu otrzymanym wskazówkom i przykładom z realnej pracy projektanta wnętrz. Serdecznie polecam udział w kursie, dla mnie był to skok milowy w rozpoczęciu przygody z projektowaniem wnętrz.

Agnieszka Kornek

Potrzeba organizowania, upiększania i aranżowania przestrzeni była we mnie od zawsze. Kwestią czasu pozostawało, kiedy ta potrzeba weźmie górę i zajmę się tym profesjonalnie.
Jestem Wrocławianką, fanką i wielbicielką Dolnego Śląska. Tygiel kulturowo-architektonicznytego regionu stanowi dla mnie niewyczerpane źródło inspiracji.
W 2022 roku wzięłam udział w kursie projektowania wnętrz I i II stopnia, prowadzonym przez Panią Ewę Romanow-Głowacką w Akademii Wnętrz. Okazało się, że była to doskonała decyzja, pozwoliła mi zobaczyć swoje możliwości, uporządkować to, co już wiedziałam i umiałam. Kurs dał mi konkretne narzędzia do aranżowania przestrzeni, zajęcia praktyczne i poznanie wielu, wspaniałych fachowców, dało mi bezcenną wiedzę praktyczną, płynącą z Ich wieloletniego doświadczenia, którą teraz ja potrafię wykorzystać w pracy.

Sylwia Łabęcka

Udział w kursie projektowania w Akademii Wnętrz niespodziewanie połączył moją wrażliwość estetyczną z miłością do Skandynawii.
Ewa Romanow-Głowacka jest osobą optymistyczną i zaangażowaną, świetnym praktykiem i pedagogiem. Potrafi zarazić innych swoją pasją. Trzy miesiące spotkań w Akademii, początkowo live, potem online, zapewniły mi solidną dawkę wiedzy praktycznej i teoretycznej. Spotkania branżowe odbywały się w bardzo kameralnych grupach, z kolei wykłady i konsultacje na platformie Teams dawały możliwość bezpiecznego uczestnictwa z domu oraz bieżącego, szczegółowego konsultowania prac. Jestem szczególnie wdzięczna za zajęcia z historii architektury i designu prowadzone z wielkim zaangażowaniem przez panią Agatę Rusnak-Kozłowską.
Zapisując się na kurs traktowałam go zupełnie hobbystycznie. Obecnie mogę sobie wyobrazić pracę w tej branży. Chciałabym pomagać ludziom mieszkać funkcjonalnie, prosto i pięknie oraz świadczyć usługi na rynku home stagingu.

Monika Grossman-Kliber

Pasję, którą jest projektowanie odkryłam parę lat temu, planując budowę własnego domu. Wtedy to wprowadzając do wnętrz własne wizje, uświadomiłam sobie że jest to temat niebywale mi bliski. Czując potrzebę pogłębienia wiedzy w tym kierunku idalszej realizacji w temacie projektowania wnętrz, zdecydowałam się na kurs w Akademii Wnętrz. Wiedza i doświadczenie, które tu zdobyłam dodały mi pewności siebie. Wspaniali ludzie, których poznałam uświadomili, że droga którą planuję pójść jest właściwa.
Dziękuję Wykładowcom, partnerom szkoły za tak rzetelne wprowadzenie w zagadnienia projektowania, za cenne wskazówki, dzięki którym mogę bez obaw rozwijać skrzydła.

Agnieszka Książek-Kowalska

Łączenie barw, struktur, gra świateł - od zawsze mnie intrygowały i działały na wyobraźnię. Bawię się nimi na co dzień malując obrazy, tworząc murale czy nadając przedmiotom nowe życie. Liczne podróże, szczególnie te do krajów Orientu, ukształtowały moją estetykę iskierowały uwagę na wnętrza. Kurs w Akademii Wnętrz uzupełnił i uporządkował moją wiedzę w tym zakresie, a liczne warsztaty i spotkania branżowe ukazały nowe możliwości.
To doświadczenie dodało mi skrzydeł i utwierdziło w przekonaniu, że to jest moja ścieżka.

Joanna Bała

KursProjektowania Wnętrz w Akademii Wnętrz, to był przede wszystkim czas bardzo kreatywnych spotkań z fantastycznymi ludźmi. Czas szeregu warsztatów branżowych, pracy z różnego rodzaju materiałami i konkretną przestrzenią, gdzie funkcja, ergonomia oraz design były nieodłącznymi elementami dobrego projektu wnętrza... .

Edyta Rudnik

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa i tym też zajmuję się zawodowo. Zdałam sobie jednak sprawę, że samo budowanie obiektów mi już nie wystarcza, bo w myślachcały czas projektuję wnętrza, które widzę dopiero na rysunkach. I tak zrodził się pomysł udziału w kursie w Akademii Wnętrz. Wyróżnienie dla mojej pracy było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Pozwoliło mi uwierzyć w siebie i swoje możliwości - zyskałam energię do tworzenia. Kurs projektowania wnętrz był cudownym czasem, dzięki któremu poznałam inspirujących ludzi, pełnych pasji i otwartości na świat. Dziękuję Wykładowcom, partnerom biznesowym szkoły za nasz kurs i czas nam poświęcony!. Było to niezwykle inspirujące i wiele mnie nauczyło.

Aleksandra Grzejda

Szukałam swojej drogi, zagłuszając kreatywną stronę...praca w nieruchomościach, księgowości, nawet w branży fitness. Wszystko po to by dojrzeć do jednej myśli - bez tworzenia moja egzystencja nie ma sensu. Postawiłam wszystko na siebie i zaufałam swoim wizjom. Zaczęłam fotografować, malować obrazy. Otaczali mnie wspierający bliscy i odpowiedni ludzie. W końcu odważyłam się sięgnąć po swoją największą tęsknotę - projektowanie wnętrz. Kurs w Akademii Wnętrza Ewy Romanow-Głowackiej był spełnieniem mojego pierwszego marzenia w życiu. Zostałam projektantką wnętrz! Pasja, praktyka, energia, kreatywność. Tak zapamiętam czas spędzony na zajęciach u pani Ewy. Dziękuję, rozpoczęłam swoją podróż.

Maja Morawiecka

Z wykształcenia jestem filologiem języka rosyjskiego. Od lat interesuję się branżą nieruchomości i home stagingiem. Na kursie w Akademii Wnętrz, odkryłam w sobie nowe talenty i wiem już jaką ścieżką kariery chcę podążać. Wyróżnienie dla mojej pracy było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Dzięki temu nabrałam większej pewności siebie. Cały czas się uczę i mam nadzieję w niedalekiej przyszłości otworzyć swoją działalność zajmującą się aranżacją wnętrz i home stagingiem. Zajęcia są prowadzone w przyjemnej atmosferze, w komfortowych warunkach. Całość kursu jest doskonale zorganizowana. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę i osoby z pasją. Na zajęcia chodzi się z przyjemnością i wychodzi z ogromną wiedzą. Zajęcia teoretyczne uzupełniają zajęcia praktyczne.

Marta Dziumakowska

Kurs w Akademii Wnętrz wspominam jako przecudowny czas, czas spędzony z przemiłymi ludźmi, pełnymi pasji, kreatywności i otwartości na świat. Kurs uczy wszystkich podstawowych aspektów związanych z wejściem w świat projektowania wnętrz, ale nie tylko! Kurs również otwiera głowę na nowe, pozwala uwierzyć w siebie, pobudza kreatywność i chęć uczenia się. Serdecznie polecam !

Dagmara Szydłowska

Z ogromną sympatią wspominam kurs przeprowadzony u Pani Ewy Romanow. Można się bezpiecznie poczuć w profesjonalnym gronie osób z wiedzą po wieloletnim doświadczeniu. Po odbyciu szkoleń ogrom wiedzy przerósł moje oczekiwania w stosunku do ceny, która jest niczym w porównaniu do tego co wyniosłam z zajęć. A co najważniejsze, Pani Ewa daje wsparcie merytoryczne i branżowe. Doradza zawsze z dobrego serca, można się poczuć zaopiekowanym niemal jak w dobrym, rodzinnym gronie. Wskazówki jak obracać się dalej w temacie są bezcenne. Zapewniam, że nie jest to zwyczajna grupa szkoleniowa. Osoby prowadzące są przemiłe i inspirują do działania. Z całego serca polecam zrobić certyfikat u Pani Ewy!

Dominika Biernacka

... Aranżacja Moja przygoda z wnętrzami zaczęła się w 2018 roku na Wydziale Artystycznym w Poznaniu. Podejmując decyzję o udziale w kursie byłam na etapie przygotowywania projektu dyplomowego na studia. Zadawane mi pytania czy nie biorę na siebie zbyt dużo… jeszcze bardziej uświadomiły, że projektowanie sprawia mi ogromną przyjemność, ale na tamtą chwilę nie czułam się „na siłach”, aby robić to zawodowo. Czas szkolenia rozwiał wszelkie wątpliwości, był to czas zmian, rozmów, odpowiedzi, skupienia i pracy. W tej drodze pomogły mi osoby pełne pasji i zaangażowania. Osoby które poznałam dzięki kursowi: Ewa Romanow- Głowacka, Anita Drozd, Agata Rusnak-Kozłowska, ale też cudowna grupa na którą trafiłam. Mnóstwo wiedzy jaką otrzymałam na kursie czy szkoleniach branżowych pozwoliła mi się ukierunkować. Jestem w dobrym miejscu, jednocześnie zostałam dyplomowanym Architektem Wnętrz oraz otrzymałam certyfikat Akademii Wnętrz. Jestem z siebie dumna. Krótko podsumowując… kurs w Akademii Wnętrz – kolejna dobra podjęta decyzja...

napisała Sylwia Sikora

Kurs w Akademii Wnętrz to była najlepsza decyzja.
Pani Ewa Romanow prowadząc zajęcia wykazała się ogromną wiedzą, zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Chętnie dzieliła się swoimi doświadczeniami, doradzała i służyła w każdej sytuacji pomocą.
Spotkania przebiegały w niezwykle miłej atmosferze.
Serdecznie polecam kurs wszystkim, którzy podobnie jak ja stracili wiarę, że przez swój dotychczas wykonywany zawód nie mogą się już rozwijać.
Lepszego startu nie mogłam sobie wyobrazić.
Wiedza, zaangażowanie i sposób prowadzenia szkolenia były na najwyższym poziomie.
Dzięki Pani Ewie uwierzyłam w siebie, dziękuję i polecam serdecznie

Ula Dumin

Referencje

PROWADZIMY KURSY

  • Kurs projektowania wnętrz/home staging, I stopnia, dla początkujących + ARCHLine

    SZCZEGÓŁY KURSU
  • Kurs projektowania wnętrz/home staging- I, II stopnia + ARCHLine + GstarCAD

    SZCZEGÓŁY KURSU
  • Kurs Home Staging-aranżacja wnętrz + warsztaty fotografii wnętrz

    SZCZEGÓŁY KURSU
Telvinet

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.