Instagram

Partnerzy wspierający

RIS - Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.02/00031/2015.

Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce. Realizujemy indywidualne programy nauczania po uprzednim skierowaniu na szkolenie przez doradcę zawodowego z Urzędu Pracy. Kursy zawodowe finansowane są wówczas ze środków publicznych.

Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończonym kursie na podstawie § 71 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U.z 2014 r. poz. 667).

RSPO Posiadamy wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych nr 120894.

Placówka Kształcenia Ustawicznego Akademia Wnętrz została założona w 2013 r. Szczegóły dotyczące wpisu znajdują się na stronie https://rspo.mein.gov.pl.

Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończonym kursie na podstawie par 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, potwierdzający uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w zakresie ukończonego kursu z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U.poz.186).

Concordia Design - miejsce, które inspiruje, edukuje i pobudza do rozwoju.

Warsztaty projektowe prowadzone są w Concordia Design - nowoczesnym centrum kreatywności i biznesu. W samym sercu miasta, na Wyspie Słodowej we Wrocławiu dajemy przestrzeń do pracy, wymiany myśli i inspiracji. To tu firmy, freelancerzy, startupy rozwijają się i tworzą, bo proponujemy więcej. To nie tylko coworking, ale niesamowita społeczność, w której czujemy kreatywne wrzenie, wspólnie działamy, by zmieniać rzeczywistość. Nawiązana relacja z Concordia Design umożliwia Uczestnikom kursów uczestnictwo w wydarzeniach i spotkaniach z praktykami biznesu, liderami branż, prekursorami zmian. W konfrontacji z Concordia Design odpowiemy na pytanie i wskażemy kierunek : JAK ZBUDOWAĆ MARKĘ PROJEKTANTA WNĘTRZ budując jego przewagę rynkową oraz w jaki sposób odnaleźć nowe formy rozwoju osobistego wychodząc poza schematy myślowe.

Studio Galeria Wnętrza

Studio Galeria Wnętrza www.galeria-wnetrza.pl ma już 20 letnią historię.

Założone jako jeden z pierwszych w Polsce tego typu salonów w roku 1997, powstało z fascynacji światowym wzornictwem i jej integralnym elementem sztuką. Na powierzchni 500 m2 łączymy salon sprzedaży, studio projektowania wnętrz oraz galerię sztuki. Jesteśmy prekursorem wciąż nowatorskiego w Polsce, ekskluzywnego trendu projektowania wnętrz, którego perłą jest dobre wzornictwo. Pracujemy z wyselekcjonowanymi przez lata doświadczeń markami, za którymi przemawiają: tradycja rękodzieła, nagrody za wzornictwo, uznane nazwiska a przede wszystkim jakość. Kuchnie PoggenPohl, meble Ligne Roset, Molteni, Moroso, Living Divani, drzwi i systemy przesuwne, biblioteki oraz garderoby Rimadesio, oświetlenie i dodatki to obiekty najwyższej próby z sygnaturą projektantów. Projektujemy wnętrza apartamentów, rezydencji, restauracji, SPA, hoteli, tak aby sprostać oczekiwaniom różnorodnych estetyk i zapewnić kompleksowość usługi.

Neolith

Obchodzący w zeszłym roku 10-lecie Neolith to hiszpański pionier w produkcji kamienia spiekanego najwyższej jakości, nadającego się idealnie do niezliczonych zastosowań, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Bazujący w 100% na naturalnych składnikach kamień spiekany Neolith oferowany jest w płytach o dużym formacie i minimalnej grubości zaspokajających najbardziej wymagające potrzeby w zakresie architektury i wzornictwa. W 2018 roku otwarto magazyn Neolith we Wrocławiu, gdzie oprócz kamienia spiekanego dostępne są granity i marmury z całego świata.

CAD Projekt K&A

Firma CAD Projekt K&A jest polską firmą, która od 1997r tworzy oprogramowanie do projektowania, aranżacji i wizualizacji wnętrz.

W ofercie firmy znajdują się programy CAD Decor PRO, CAD Decor, CAD Kuchnie, przeznaczone do projektowania wnętrz każdego rodzaju.Duża popularność tych programów wynika z łatwości obsługi, bogatych baz modeli 3D i płytek oraz wysokiej jakości fotorealistycznych wizualizacji.

ANPA

ANPA - projektowanie i sprzedaż oświetlenia

Firmę założyliśmy w 1996 r i od tego czasu nieprzerwanie prowadzimy działalność związaną z projektowaniem i aranżacją oświetlenia oraz sprzedażą systemów oświetleniowych i lamp.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze i zastosowaniu oświetlenia oraz w kompleksowej obsłudze inwestycji w dziedzinie zastosowań techniki świetlnej. Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania Dialux, Relux , CAD. Zrealizowaliśmy setki inwestycji na Dolnym Śląsku. Zajmujemy się w równej mierze projektami o charakterze technicznym jak i oświetleniem dekoracyjnym.
W naszym portfolio oprócz mieszkań, domów, są takie obiekty jak : Dworzec Główny PKP, Muzeum Narodowe, Pawilon Czterech Kopuł, Muzeum Pana Tadeusza, Synagoga pod Białym Bocianem, budynek Z Uniwersytetu Ekonomicznego, Wydział Elektryczny Politechniki Wrocławskiej, salon Hyundai w Długołęce, szpitale EMC i wiele innych.

WallArt

WallArt Jesteśmy lokalnym (wrocławskim), producentem tapet, drukowanych w ekologicznej technologii lateksowej.

Posiadamy w ofercie tapety samoprzylepne winylowe, flizelinę gładką oraz winyl na flizelinie o strukturze lnu, betonu, piasku oraz srebrnego / złotego i miedzianego lnu. Wszystkie nasze wzory projektowane są przez naszych grafików i charakteryzują się unikalnością i niepowtarzalnością.

ARCHLine.XP

ARCHLine.XP to oprogramowanie BIM dedykowane architektom i projektantom wnętrz.

Wyróżnia się rozbudowaną dokumentacją techniczną, zaawansowanym modułem meblowym z wyceną i rozkrojem, a także modułem płytek Ceramic.
Program ARCHLine. XP. skierowany jest dla projektantów wnętrz, którzy chcą nabyć umiejętności w tworzeniu projektów wnętrz w oparciu o dokumentację 2D oraz efektownego przedstawienia projektów w formie brył 3D.

Intar - Materiały i usługi dla meblarstwa

Intar - Materiały i usługi dla meblarstwa

Jesteśmy wieloodziałowym przedsiębiorstwem założonym w 1992 roku w Ostrowie Wielkopolskim, specjalizującym się w dystrybucji materiałów do produkcji mebli oraz elementów wykończenia wnętrz.

Oferujemy produkty najbardziej renomowanych firm branży materiałów do produkcji mebli oraz usługi zaawansowanej obróbki materiałów meblarskich, takie jak cięcie, okleinowanie, wiercenie i frezowanie.

Pomagamy naszym klientom w tworzeniu, produkcji i montażu mebli oraz elementów wykończenia wnętrz.
Najważniejszymi grupami towarowymi są płyty drewnopochodne oraz akcesoria meblowe.

Produkujemy półprodukty i komponenty meblowe, takie jak formatki meblowe, fronty meblowe, korpusy i szkielety tapicerskie.
Oferujemy wybrane materiały wykończenia wnętrz, takie jak podłogi, drzwi, listwy, okładziny ścienne.
Prowadzimy działalność w ośmiu oddziałach na terenie Polski, w: Ostrowie Wielkopolskim, Sycowie, Dobrodzieniu, Kępnie, Olsztynie, Krakowie, Wrocławiu i Kaliszu. W każdym z oddziałów posiadamy salony sprzedaży wyposażone w atrakcyjnie zaaranżowane ekspozycje, magazyny i stolarnie wyposażone w nowoczesne obrabiarki. Sprzedaż odbywa się również za pośrednictwem sklepu internetowego.

W ramach oferty B2B2C umożliwiamy Konsumentom współpracę ze specjalistami, takimi jak architekci wnętrz czy stolarze.

GstarCAD

GstarCAD to uniwersalny i niezawodny program CAD 2D do projektowania dla projektantów.

GstarCAD jest doskonałą alternatywą dla innych konkurencyjnych rozwiązań, takich jak AutoCAD LT. GstarCAD to oprogramowanie do projektowania 2D/3D wyróżniające się niską ceną oraz wieczystą licencją. Ten łatwy w obsłudze program do rysunku technicznego doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku początkujących, jak i doświadczonych projektantów.

Blum

Nazwa Blum oznacza innowacje, zaangażowanych pracowników i przekonujące produkty.

1 marca 1952 roku Julius Blum założył swoją firmę i wyprodukował swój pierwszy produkt: hufnale.

W firmie Blum wszystko koncentruje się wokół ruchu. Nasze produkty czynią z otwierania i zamykania mebli emocjonalne przeżycie oraz podnoszą komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale przede wszystkim w kuchni. Ponad 6 800 pracowników na całym świecie pracuje nad tym, żeby poprzez systemy okuć Blum zrealizować nasze dążenia do perfekcyjnego ruchu.Wysokie wymagania jakościowe: Blum oferuje produkty funkcjonalne, o uznanym wzornictwie i długim okresie użytkowania. Te wysokie standardy jakości dotyczą również naszych usług oraz współpracy z naszymi partnerami.

Telvinet - nowoczesny marketing internetowy, projekty stron, zarządzanie treścią, pozycjonowanie

Telvinet - nowoczesny marketing internetowy, projekty stron, zarządzanie treścią, pozycjonowanie

Działamy na rynku już ponad 30 lat. Przez ten czas zmieniał się Internet, zmieniały się potrzeby jego użytkowników i zmienialiśmy się my. Jednak to, co najważniejsze, nie zmieniło się nigdy – nasza rzetelność, kreatywność i profesjonalizm. To główne powody, dla których klienci wybierają właśnie Telvinet i współpracują z nami przez lata.

Włodarczyk since 1992

"Włodarczyk since 1992" - manufaktura stolarska łącząca cechy współczesnego, wysokiej jakości rzemiosła z oryginalnym, ponadczasowym wzornictwem.

Kultura pracy z drewnem, szacunek i zrozumienie dla tego szlachetnego materiału poparte blisko 30 letnim doświadczeniem.Bogate portfolio realizacji znajdujących się na terenie całej Polski oraz Europy.Indywidualne podejście, zaangażowanie i wsparcie towarzyszące wszystkim etapom współpracy czyni z firmy idealnego partnera dla inwestorów przy realizacji nawet bardzo skomplikowanych oraz wymagających projektów.Jako jedna z nielicznych firm na rynku oferuje tak kompleksowy zakres realizacyjny obejmujący wykonanie: schodów, drzwi, podłóg, zabudów meblowych, okładzin ściennych oraz innych prac stolarskich.

"Włodarczyk since 1992" realizuje wyjątkowe i funkcjonalne wnętrza oferujące komfort, prestiż oraz pozwalające podkreślić indywidualizm inwestorów.

SmartSpace

SMARTSPACE

SmartSpace. Inteligentne wnętrze. Poznaj technologię w pięknej odsłonie.
Od ponad 15 lat pomagamy tworzyć inteligentne domy marzeń. Każdy projekt to dla nas indywidualna historia, podczas której dokładnie poznajemy potrzeby i wymagania domowników.
Na koncie mamy ponad 1000 zrealizowanych projektów. Systemy smart home, przy których pracujemy tworzymy na lata.
Wierzymy, że dom powinien zapewniać mieszkańcom maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku z ich strony. Właśnie dlatego urządzenia marki Basalte, które dystrybuujemy, pozwalają na łatwe i intuicyjne sterowanie całym domem. Nasze fundamenty to funkcjonalność, prostota i design.

INSTAS

INSTAS

Kompleksowo doradzamy, projektujemy i instalujemy systemy automatyki budynkowej czyli inteligentnego domu.
Wyposażamy projekty architektoniczne w nowoczesną technologię.
Pozwala to skrócić czas codziennych czynności, zwiększyć komfort i bezpieczeństwo w Waszych domach, biurach, hotelach, lokalach użytkowych i wielu innych przestrzeniach.
Pracujemy na sprawdzonych systemach pozwalających na dużą elastyczność w wyborze widocznych elementów zwiększając spójność estetyczną z projektem wnętrz.
W realizowanych inwestycjach słuchamy użytkowników i dobieramy rozwiązanie skrojone pod wymagania ale i przyzwyczajenia inwestorów.

PROWADZIMY KURSY

  • Kurs projektowania wnętrz/home staging, I stopnia, dla początkujących + ARCHLine

    SZCZEGÓŁY KURSU
  • Kurs projektowania wnętrz/home staging- I, II stopnia + ARCHLine + GstarCAD

    SZCZEGÓŁY KURSU
  • Kurs Home Staging-aranżacja wnętrz + warsztaty fotografii wnętrz

    SZCZEGÓŁY KURSU
Telvinet

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.