TRENERZY
facebook

Trenerzy Akademii Wnętrz

Oferowane przez naszą Akademię Wnętrz kursy projektowania wnętrz są prowadzone w oparciu o autorskie programy nauczania, które opracowane zostały przez doświadczonych wykładowców – praktyków. Przekazują oni wiedzę w sposób rzeczowy i twórczy, angażując przy tym grupę do aktywnej i kreatywnej pracy.

Zajęcia w Akademii Wnętrz prowadzą wykładowcy o kwalifikacjach odpowiadających programom nauczania, gwarantujące odpowiedni poziom prowadzonych form kształcenia.

 

Nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra - pracownicy  akademiccy, architekci wnętrz, projektanci mebli, informatycy, psychologowie, specjaliści w danej dziedzinie wiedzy i umiejętności z wieloletnim stażem doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym.
Ewa Romanow-Głowacka

Wykładowca

Pedagog, architekt wnętrz, absolwentka ASP we Wrocławiu o kierunku Architektura Wnętrz oraz  wyższej szkoły pedagogicznej w Opolu.

Autorka indywidualnego programu nauczania w zakresie projektowania wnętrz i home stagingu de luxe - poszerzonego o projektowanie zmysłami.

Od wielu lat  zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla firm i szkół oraz projektowaniem wnętrz.

Maja Palczewska

Wykładowca

Absolwentka ASP we Wrocławiu o kierunku Architektura Wnętrz oraz absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie (filia w Poznaniu) o kierunku Psychologia

Od 2007 prowadzi własne studio projektowe „Maja Palczewska Studio”

Arkadiusz Jaskulski

Wykładowca

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Od początku lat 90-tych pracuje z programami CAD/CAE. Zajmuje się lokalizacją (spolszczaniem) programów, tłumaczy i przygotowuje instrukcje obsługi, prowadzi szkolenia z obsługi programów CAD/CAE.

Od roku 2001 prowadzi własną firmę zajmująca się sprzedażą, serwisem i szkoleniem z zakresu programów CAD/CAE 2D i 3D.

Agata Rusnak-Kozłowska

Wykładowca

Absolwentka filozofii i historii sztuki na UW. Pracuje jako nauczyciel licealny i akademicki na wrocławskim ASP prowadząc zajęcia z filozofii, a także sztuki dawnej i współczesnej.

Swoją aktywność zawodową wiąże również z fotografią i tangiem argentyńskim, które traktuje jako uzupełnienie tradycyjnej percepcji i analizy świata sztuki.

Julia Kuśmierz

Wykładowca

Absolwentka ASP  Wydziału Architektury  Wnętrz we Wrocławiu , specjalizacja Architekt Wnętrz.

Od 1996 roku prowadzi własną pracownię projektową  Studio Dobrych Projektów.

Współwłaścicielka Agencji Pośrednictwa w Sprzedaży Nieruchomości SDP we Wrocławiu.

Paweł A. Kowalski

Wykładowca

Absolwent ASP we Wrocławiu (Fotografia&Multimedia) oraz UE Wrocław.

Współtwórca kooperatywy twórczej PANATO, współorganizator wrocławskiego festiwalu fotografii TIFF.

Od kilku lat prowadzi warsztaty fotograficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizuje się w fotografii architektury.

Małgorzata Gorajska-Zaleska

Wykładowca

Absolwentka Wydziału Architektury oraz Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej.

Od kilku lat prowadzi własną pracownię projektową.

Projektuje domy jednorodzinne oraz ich wnętrza.

Monika Bień-Königsman

Wykładowca

Zajmuje się aranżacją wnętrz i Home Stagingiem. Ukończyła dwuletnią szkołę projektowania wnętrz w City College Brighton and Hove oraz Wyższą Szkołę Humanistyczną, na kierunku Architektury Wnętrz. Obecnie prowadzi własną działalność Biendesign Pracownia Wnętrz, pisze przewodniki dla wydawnictwa Pascal oraz

jest autorką książki „ Aranżacja wnętrz”.